STLQ50C-R
MFR.Part #
STLQ50C-R
JLCPCB Part #
C221498
Package
SOT-323-5L
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 1.222V~11V 12V 30dB@(120Hz) 50mA 560uVrms 700mV@(50mA) Adjustable Over Temperature Protection Positive SOT-323-5L Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS