STPS2L40U
MFR.Part #
STPS2L40U
JLCPCB Part #
C169095
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1 Independent 220uA@40V 2A 40V 430mV@2A 75A SMB(DO-214AA) Schottky Diodes ROHS