SMB6F28A
MFR.Part #
SMB6F28A
JLCPCB Part #
C1978136
Description
200nA 28V 32.7V 4kW@8/20us 59V 68A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS