STF3NK100Z
MFR.Part #
STF3NK100Z
JLCPCB Part #
C377938
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 18nC@10V 1kV 2.5A 25W 4.5V 601pF 6Ω@10V N-Channel TO-220FP MOSFETs ROHS