STF17NF25
MFR.Part #
STF17NF25
JLCPCB Part #
C472638
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 165mΩ@10V 17A 1nF 250V 25W 28pF 29.5nC@10V 3V TO-220FP MOSFETs ROHS