ESDA6V1BC6
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
ESDA6V1BC6
JLCPCB Part #
C495220
Package
SOT-23-6L
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1uA 20pF 4 5V 6.1V 6.1V 80W Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23-6L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS