STF10N95K5
MFR.Part #
STF10N95K5
JLCPCB Part #
C411897
Package
TO-220FP-3
Description
-55℃~+150℃ 0.6pF 1 N-channel 22nC@10V 30W 50pF 5V 630pF 800mΩ@10V 8A 950V N-Channel TO-220FP-3 MOSFETs ROHS