STD52P3LLH6
MFR.Part #
STD52P3LLH6
JLCPCB Part #
C2971108
Package
DPAK
Description
1 P-Channel 17mΩ@4.5V 2.5V 287pF 3.35nF 30V 33nC@4.5V 414pF 52A 70W P-Channel DPAK MOSFETs ROHS