STD4N52K3
MFR.Part #
STD4N52K3
JLCPCB Part #
C6303377
Package
DPAK
Description
1 N-channel 2.5A 2.6Ω@10V 2nC@10V 334pF 4.5V 45W 525V DPAK MOSFETs ROHS