STD45N10F7
MFR.Part #
STD45N10F7
JLCPCB Part #
C118269
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.64nF 100V 18mΩ@10V 25nC@10V 25pF 360pF 4.5V 45A 60W N-Channel TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS