STD15NF10T4
MFR.Part #
STD15NF10T4
JLCPCB Part #
C38077
Package
TO-252-2(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 23A 40nC@10V 4V 50pF 65mΩ@10V 70W N-Channel TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS