STB30NF20L
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STB30NF20L
JLCPCB Part #
C2970280
Package
D2PAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.99nF 150W 200V 297pF 30A 3V@250uA 42pF 65nC@10V 75mΩ@5V N-Channel D2PAK MOSFETs ROHS