STB30NF20
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STB30NF20
JLCPCB Part #
C221448
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.597nF 125W 200V 30A 320pF 38nC@10V 43pF 4V 75mΩ@10V N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS