SMTPA100
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMTPA100
JLCPCB Part #
C2650122
Package
SMB
Description
100V 135V 150mA 35pF 50A 5uA SMB Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS