SMP50-220
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMP50-220
JLCPCB Part #
C2650127
Package
DO-214AC
Description
150mA 220V 25pF 50A DO-214AC Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS