SMP50-130
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMP50-130
JLCPCB Part #
C2650128
Package
DO-214AC
Description
130V 150mA 30pF 50A DO-214AC Semiconductor Discharge Tubes (TSS) ROHS