SMC50J18A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMC50J18A
JLCPCB Part #
C20033827
Package
SMC
Description
18V 200nA 21.1V 39.3V 48kW@8/20us 950A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS