SMC30J8.5A
MFR.Part #
SMC30J8.5A
JLCPCB Part #
C3705487
Package
SMC
Description
10uA 14.4V 208A 3kW 8.5V 9.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS