SMC30J48CA
MFR.Part #
SMC30J48CA
JLCPCB Part #
C3698635
Package
SMC(DO-214AB)
Description
200nA 38A 3kW 48V 53.2V 76.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS