SMC30J28CA
MFR.Part #
SMC30J28CA
JLCPCB Part #
C1976218
Description
-55℃~+175℃ 200nA 28V 32.7V 3kW@8/20us 596A@8/20us 59V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS