SMC30J26CA
MFR.Part #
SMC30J26CA
JLCPCB Part #
C3715047
Description
-55℃~+175℃ 200nA 26V 28.9V 3kW 42.1V 71A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS