SMC30J26A
MFR.Part #
SMC30J26A
JLCPCB Part #
C5456170
Description
200nA 26V 28.9V 40kW@8/20us 42.1V 53.5A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS