SMBJ58CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ58CA-TR
JLCPCB Part #
C283480
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 200nA 58V 6.7A 600W 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS