SMBJ26CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ26CA-TR
JLCPCB Part #
C133665
Package
SMB(DO-214AA)
Description
200nA 26V 28.9V 4kW@8/20us 53.5V 75A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS