SMBJ22A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ22A-TR
JLCPCB Part #
C133669
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 200nA 22V 25.7V 48.3A@8/20us 48.3V 4kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS