STD16NF06T4
MFR.Part #
STD16NF06T4
JLCPCB Part #
C222227
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 103pF 14.1nC 16A 2V 400pF 40W 41.5pF 60V 70mΩ@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS