SMBJ18CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ18CA-TR
JLCPCB Part #
C1973092
Package
SMB(DO-214AA)
Description
102A@8/20us 18V 200nA 20V 39.3V 4kW@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS