SMBJ154A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ154A-TR
JLCPCB Part #
C672214
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 154V 171V 2.4A 200nA 246V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS