SMBJ13CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ13CA-TR
JLCPCB Part #
C133674
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.2V 200nA 27.2V 29A 4kW@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS