SMAJ58CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ58CA-TR
JLCPCB Part #
C132935
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 121V 200nA 4.3A 400W 58V 64.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS