SMAJ43A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ43A-TR
JLCPCB Part #
C130095
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 2.3kW@8/20us 200nA 25A@8/20us 43V 50.3V 91V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS