SMAJ28CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ28CA-TR
JLCPCB Part #
C132944
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.3kW@8/20us 28V 31.1V 39A@8/20us 59V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS