SMAJ13CA-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMAJ13CA-TR
JLCPCB Part #
C2935145
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 200nA 27.2V 400W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS