SMA6J26A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6J26A-TR
JLCPCB Part #
C2970695
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+175℃ 200nA 26V 28.9V 47.9V 600W 75A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS