SM15T12AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T12AY
JLCPCB Part #
C1976867
Package
SMC
Description
-40℃~+150℃ 1.5kW 10.2V 12V 16.7V 200nA 461A@8/20us TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS