LDP01-68AY
MFR.Part #
LDP01-68AY
JLCPCB Part #
C1976891
Description
-55℃~+175℃ 110A@8/20us 110V 1uA 58V 68V IEC 61000-4-2 TVS D2PAK ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS