SMA6F20AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6F20AY
JLCPCB Part #
C1974315
Package
SMA-flat
Description
200nA 20V 24.6V 42.8V 4kW@8/20us 93A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS