SMA6F14A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMA6F14A
JLCPCB Part #
C1974691
Package
SMA-flat
Description
-55℃~+175℃ 14V 15.7V 200nA 23.1V 26A 4kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS