SMA4F8.5A
MFR.Part #
SMA4F8.5A
JLCPCB Part #
C1974405
Description
-55℃~+175℃ 13.4V 174A@8/20us 2.5kW@8/20us 200nA 8.5V 9.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS