SMA4F70A
MFR.Part #
SMA4F70A
JLCPCB Part #
C1977175
Description
-55℃~+175℃ 146V 16A@8/20us 2.5kW@8/20us 200nA 70V 77.9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS