SMA4F22A
MFR.Part #
SMA4F22A
JLCPCB Part #
C1974934
Description
-55℃~+175℃ 2.5kW@8/20us 200nA 22V 24.4V 48.3V 48A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA-flat ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS