SM6T7V5AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM6T7V5AY
JLCPCB Part #
C1975643
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 15.2V 20uA 53A@10/1000us 600W@10/1000us 7.13V 7.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS