SM6T68CAY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM6T68CAY
JLCPCB Part #
C1976175
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 33A@8/20us 4kW@8/20us 68V 71.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS