SM6T200CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM6T200CA
JLCPCB Part #
C1973473
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 200V 200nA 210V 29.1A@8/20us 353V 4kW@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS