SM6T100CA
MFR.Part #
SM6T100CA
JLCPCB Part #
C133700
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 100V 105V 178A@8/20us 178V 200nA 4kW@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS