SM6F31AY
MFR.Part #
SM6F31AY
JLCPCB Part #
C3700872
Package
SOD-128
Description
-55℃~+175℃ 200nA 31V 34.2V 4kW@8/20us 50.2V 61A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS