SM6F18AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM6F18AY
JLCPCB Part #
C3702811
Package
SOD-128
Description
-55℃~+175℃ 102A@8/20us 18V 200nA 22.2V 39.3V 4kW@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS