SM6F15AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM6F15AY
JLCPCB Part #
C3712623
Package
SOD-128
Description
-55℃~+175℃ 123A@8/20us 15V 16.7V 200nA 32.5V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-128 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS