SM30T35AY
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM30T35AY
JLCPCB Part #
C1975715
Package
SMC(DO-214AB)
Description
200nA 30V 36.9V 3kW 569A@8/20us 64.3V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS