SM15T75AY
MFR.Part #
SM15T75AY
JLCPCB Part #
C1976864
Description
-40℃~+150℃ 10kW@8/20us 134V 200nA 740mA@8/20us 75V 75V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS